KPP Mońki

Aktualności

Polecamy

 1. Policjanci uratowali mieszkańca Moniek

  Szybka reakcja monieckich funkcjonariuszy przyczyniała się do uratowania życia 29 - letniemu mężczyźnie z Moniek.

 2. Osiemnastolatek z zarzutami

  Monieccy policjanci dzięki żmudnej i intensywnej pracy zatrzymali 18-letniego mieszkańca Goniądza. Młody mężczyzna podejrzany jest o liczne kradzieże m.in. z ogrodowych altanek. Grozi mu teraz nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

 3. Policjant, który mi pomógł...

  Już tylko dwa miesiące zostały do wytypowania funkcjonariuszy, którzy wezmą udział w tegorocznej edycji konkursu „Policjant, który mi pomógł„. Zachęcamy do przesyłania informacji wszystkich, którzy chcieliby w ten szczególny sposób podziękować za osobiste zaangażowanie i postawę w indywidualną ochronę osób ofiar przemocy w rodzinie „temu jedynemu funkcjonariuszowi”.

 4. Wielkanocne rady monieckich policjantów

  Zbliża się Wielkanoc. Przed nami okres przedświątecznej gorączki zakupów, biegania po sklepach, a potem upragnione przez wielu Święta Wielkanocne, w czasie których odwiedzamy rodzinę i wyjeżdżamy by odpocząć. Zaaferowani tym wszystkim często zapominamy o najważniejszym: o szeroko pojętym bezpieczeństwie.

 5. Jeszcze raz pojechaliśmy „Łośtrożnie” - podsumowanie

  Dziś moniecka i grajewska Policja wspólnie ze strażnikami Biebrzańskiego Parku Narodowego na drodze krajowej nr 65 w okolicy Osowca-Twierdzy przeprowadziła kolejną, ostatnią w sezonie zimowym 2014 /2015, akcję „Jedź łośtrożnie”.

 6. CBOS: 65 proc. respondentów dobrze ocenia Policję

  65 proc. respondentów dobrze ocenia pracę policjantów, natomiast 22 proc. ma do niej zastrzeżenia - to wyniki najnowszego badania Centrum Badania Opinii Społecznej, zrealizowanego w marcu. Notowania Policji, co podkreśla CBOS, są stabilne.

Ruch drogowy