KPP Mońki

Aktualności

Polecamy

 1. Jeszcze raz pojechaliśmy „Łośstrożnie” - podsumowanie

  Dziś moniecka i grajewska Policja wspólnie ze strażnikami Biebrzańskiego Parku Narodowego na drodze krajowej nr 65 w okolicy Osowca-Twierdzy przeprowadziła kolejną, ostatnią w sezonie zimowym 2014 /2015, akcję „Jedź łośstrożnie”.

 2. CBOS: 65 proc. respondentów dobrze ocenia Policję

  65 proc. respondentów dobrze ocenia pracę policjantów, natomiast 22 proc. ma do niej zastrzeżenia - to wyniki najnowszego badania Centrum Badania Opinii Społecznej, zrealizowanego w marcu. Notowania Policji, co podkreśla CBOS, są stabilne.

 3. Apel Policji – Nie wypalajmy traw!

  Tylko w przeciągu ostatniego tygodnia na terenie naszego powiatu doszło do kilku zdarzeń, w których wypalanie trawy, przyczyniło się do powstania niebezpiecznych sytuacji.

 4. Bezpiecznie na rowerze

  W ubiegły piątek 85 –letni mieszkaniec Moniek jadąc na rowerze uległ wypadkowi. Doznał poważnych obrażeń ciała, na skutek zderzenia z autem. Został helikopterem przetransportowany do białostockiego szpitala.

 5. Monieccy policjanci wzięli udział w „Wagariadzie” pod hasłem „Bezpiecznie, zdrowo, kolorowo”.

  Wydział Prewencji Komendy Powiatowej Policji w Mońkach wspólnie z kadrą Szkoły Podstawowej nr. 2 w Mońkach zorganizowali turniej profilaktyczny, w czasie którego wszyscy uczestnicy wspólną zabawą pokazali, jak można pożytecznie spędzić „Dzień Wagarowicza”.

 6. „Będę policjantem” – spotkanie z dziećmi w Goniądzu

  Las rąk zobaczyli monieccy policjanci, kiedy zapytali się dzieci ze Szkoły Podstawowej w Goniądzu, kto chce zostać policjantem. Dzisiaj miały okazję zapoznać się ze sprzętem używanym przez Policję i posłuchać o ich odpowiedzialnej pracy.

Ruch drogowy