KPP Mońki

Aktualności

Blok KWP

Polecamy

 1. Szybka reakcja dzielnicowego z Goniądza

  Nie bez powodu dzielnicowych nazywa się policjantami "pierwszego kontaktu". Mimo że nie biorą na co dzień udziału w spektakularnych akcjach, ich praca jest równie ważna, jak innych funkcjonariuszy. Przykładem godnym naśladowania wykazał się jeden z dzielnicowych Komendy Powiatowej Policji w Mońkach, który w drodze na służbę zauważył jak dwóch młodych mężczyzn podtrzymuje omdlałego nastolatka. Natychmiast udzielił mu pomocy i wezwał pogotowie. Dzięki szybkiej reakcji dzielnicowego chłopakowi nic się nie stało.

 2. Zadbajmy o bezpieczeństwo podczas ostatniego weekendu wakacji.

  Przed nami ostatni weekend tegorocznych wakacji. Wiele osób korzystając ze słonecznej pogody będzie jeszcze wypoczywało nad wodą. Zdecydowana większość wczasowiczów w tym czasie planuje już powrót z urlopów. Zadbajmy więc o nasze bezpieczeństwo podczas ostatniego weekendu wakacji.

 3. Działania „Bezpieczna Woda 2016” w powiecie monieckim

  Monieccy policjanci przeprowadzili kolejne działania prewencyjne pn. „Bezpieczna Woda 2016”. Celem akcji jest podniesienie świadomości społecznej w zakresie bezpiecznego zachowania nad wodą podczas letniego wypoczynku.

 4. Moniecka Policja sprawdzi szkolne gimbusy

  W celu zapewnienia bezpieczeństwa dzieciom i młodzieży szkolnej policjanci Komendy Powiatowej Policji w Mońkach w ramach działań „Bezpieczna droga do szkoły” kontrolują autobusy. Akcje takie ukierunkowane są na eliminowanie z ruchu po drogach publicznych pojazdów niesprawnych technicznie, źle oznakowanych, jak również kierowanych przez osoby nietrzeźwe.

 5. Zebraliśmy 67 litrów krwi dla Patrycji!

  Monieccy policjanci i strażacy serdecznie dziękują wszystkim osobom, które zdecydowały się pomóc nastolatce z wypadku na torze gokartowym w Augustowie i oddali swoją krew. Łącznie zebraliśmy 67 litrów krwi dla Patrycji.

 6. Obchody Święta Policji w Mońkach z udziałem Wiceministra Spraw Wewnętrznych i Administracji

Ruch drogowy

 1. Odblaski dzieciom

  Monieccy funkcjonariusze w tym tygodniu odwiedzili uczniów ze Szkoły Podstawowej w Jasionówce. Podczas spotkań uczyli najmłodszych podstawowych zasad bezpiecznych zachowań w drodze do szkoły i domu.

 2. "Bezpieczna droga do szkoły" w Jaświłach

  Monieccy policjanci w ramach realizacji działań profilaktycznych „Bezpieczna droga do szkoły” odwiedzili najmłodszych uczniów ze szkoły w Jaświłach.

 3. Podsumowanie minionego weekendu na terenie KPP w Mońkach

  Monieccy mundurowi podsumowali miniony weekend. Na terenie powiatu monieckiego policjanci odnotowali 3 zdarzenia drogowe, w tym 1 wypadek y, w którym śmierć poniosły 2 osoby. Funkcjonariusze ujawnili także 1 kierującego w stanie nietrzeźwości oraz 3 pod wpływem alkoholu.

 4. Bezpieczna droga do szkoły w Goniądzu i Kalinówce Kościelnej

  Monieccy funkcjonariusze odwiedzili uczniów Szkoły Podstawowej w Goniądzu i Kalinówce Kościelnej. Podczas spotkań uczyli najmłodszych podstawowych zasad bezpiecznych zachowań w drodze do szkoły i domu.

 5. Śmiertelny wypadek na drodze Jasionówka - Czarnystok

  Na drodze powiatowej między Jasionówką, a Czarnystokiem doszło do tragicznego w skutkach wypadku, w którym zginęły dwie osoby. Okoliczności i przyczyny tego tragicznego zdarzenia szczegółowo wyjaśniają monieccy policjanci.

 6. Bądź widoczny na drodze!! Nauka bezpieczeństwa z Policją.

  Monieccy policjanci w ramach programu „Bezpieczna droga do szkoły”, odwiedzili uczniów Szkoły Podstawowej w Downarach. Głównym tematem spotkania było bezpieczeństwo dzieci na drodze.