KPP Mońki

Aktualności

Polecamy

 1. Święto Policji w Mońkach

  Z okazji Święta Policji 23 funkcjonariuszy monieckiej policji otrzymało awanse na wyższe stopnie służbowe.

 2. Odmówił podwiezienia samochodem - został pobity

  Odmówił podwiezienia dwóch nietrzeźwych mężczyzn – został przez nich pobity. Sprawcy pobicia zostali zatrzymani. Teraz będą tłumaczyć się przed sądem.

 3. Sprawca włamania zatrzymany

  Monieccy policjanci z Wydziału Kryminalnego ustalili i zatrzymali sprawcę włamania do jednego z lokali w Mońkach. 32-latkowi przedstawili zarzut kradzieży z włamaniem. Za swoje postępowanie odpowie teraz przed Sądem.

 4. Powiatowa gra profilaktyczna – Misja: Profilaktyka

  Dążąc do nieprzerwanej edukacji i profilaktyki w zakresie bezpieczeństwa w czasie wakacji, w ramach działań Bezpieczne Wakacje, Wydział Prewencji Komendy Powiatowej Policji w Mońkach, chcąc wykorzystać okres wypoczynku dzieci i młodzieży w dniu dzisiejszym zorganizował grę profilaktyczną – Misja: Profilaktyka. Wykorzystując znaną od dawna wszystkim zabawę w podchody funkcjonariusze chcieli pokazać najmłodszym, że czas można spędzić pożytecznie.

 5. Bezpieczna Biebrza

  Wczoraj monieccy funkcjonariusze patrolując rejon rzeki Biebrza realizowali działania profilaktyczne Bezpieczna Woda oraz Bezpieczne Wakacje. W ramach działań interweniowali wobec czterech małoletnich, którzy kąpali się w miejscu szczególnie niebezpiecznym na rzece Biebrza oraz wobec 28 – latka , który wykazał się skrajnie nieodpowiedzialnym zachowaniem skacząc na głowę do wody z mostu o wysokości 4 metrów. Mężczyzna został ukarany mandatem karnym za kąpiel w miejscu niedozwolonym.

 6. Uwaga oszust! -„Akademia Seniora” w Mońkach

  Dzisiaj policjanci z Wydziału Prewencji Komendy Powiatowej Policji w Mońkach spotkali się z seniorami z Monieckiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku. W spotkaniu udział wziął również przedstawiciel z Narodowego Banku Polskiego w Białymstoku. Wykłady dla słuchaczy prowadził pracownik z Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku.

Ruch drogowy

 1. Kolizja trzech aut

  Wczoraj w godzinach popołudniowych dyżurny monieckiej Policji został poinformowany o kolizji w centrum miasta. Na miejsce natychmiast udała się Policja.

 2. Podsumowanie akcji Bezpieczny weekend

  Monieccy mundurowi podsumowali minione działania „Bezpieczny Weekend”. W tym czasie na terenie powiatu monieckiego odnotowano 3 wypadki drogowe w wyniku, których zginęły 3 osoby, 2 kolizje, ujawniono 1 kierującego pod wpływem alkoholu. Ponadto funkcjonariusze ruchu drogowego nałożyli 12 mandatów karnych za przekroczenie dozwolonej prędkości. To bilans pierwszego wakacyjnego weekendu na drogach powiatu monieckiego.

 3. Policyjna akcja Bezpieczny weekend – bezpieczna droga dla każdego

  Wzmożony ruch pojazdów i pieszych na drogach związany z rozpoczęciem wakacji może spowodować wzrost zagrożenia w ruchu drogowym. Aby trwający pierwszy wakacyjny weekend był bezpieczny moniecka Policja od piątku do niedzieli prowadzi działania „Bezpieczny Weekend”.

 4. Funkcjonariusze na karcie rowerowej w Goniądzu

  Wczoraj monieccy funkcjonariusze ruchu drogowego spotkali się z uczniami klasy IV ze Szkoły Podstawowej w Goniądzu, którzy przystąpili do egzaminu na kartę rowerową.

 5. Sezon egzaminów na kartę rowerową trwa

  Dziś, w Szkole Podstawowej w Mońkach i Jaświłach monieccy funkcjonariusze Ruchu Drogowego spotkali się z uczniami, którzy przystąpili do egzaminu na kartę rowerową.

 6. Wypadek z udziałem motocyklistów

  55 -letni motocyklista i 54 –letnia pasażerka motocykla zostali przetransportowani do szpitala w Białymstoku. Mężczyzna doznał urazu głowy, natomiast pasażerka urazu kręgosłupa. To wynik zdarzenia drogowego do jakiego doszło w minioną sobotę na drodze 671 w pobliżu miejscowości Krypno.