KPP Mońki

Aktualności

Polecamy

 1. Uczniowie z Knyszyna i Krypna najlepsi w Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym

  Dzisiaj odbyły się powiatowe eliminacje „Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym”. W przeprowadzeniu rozgrywek pomiędzy uczniami z podstawówek i gimnazjów pomagali monieccy policjanci ruchu drogowego.

 2. Policjanci uratowali mieszkańca Moniek

  Szybka reakcja monieckich funkcjonariuszy przyczyniała się do uratowania życia 29 - letniemu mężczyźnie z Moniek.

 3. Osiemnastolatek z zarzutami

  Monieccy policjanci dzięki żmudnej i intensywnej pracy zatrzymali 18-letniego mieszkańca Goniądza. Młody mężczyzna podejrzany jest o liczne kradzieże m.in. z ogrodowych altanek. Grozi mu teraz nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

 4. Policjant, który mi pomógł...

  Już tylko dwa miesiące zostały do wytypowania funkcjonariuszy, którzy wezmą udział w tegorocznej edycji konkursu „Policjant, który mi pomógł„. Zachęcamy do przesyłania informacji wszystkich, którzy chcieliby w ten szczególny sposób podziękować za osobiste zaangażowanie i postawę w indywidualną ochronę osób ofiar przemocy w rodzinie „temu jedynemu funkcjonariuszowi”.

 5. Wielkanocne rady monieckich policjantów

  Zbliża się Wielkanoc. Przed nami okres przedświątecznej gorączki zakupów, biegania po sklepach, a potem upragnione przez wielu Święta Wielkanocne, w czasie których odwiedzamy rodzinę i wyjeżdżamy by odpocząć. Zaaferowani tym wszystkim często zapominamy o najważniejszym: o szeroko pojętym bezpieczeństwie.

 6. Jeszcze raz pojechaliśmy „Łośtrożnie” - podsumowanie

  Dziś moniecka i grajewska Policja wspólnie ze strażnikami Biebrzańskiego Parku Narodowego na drodze krajowej nr 65 w okolicy Osowca-Twierdzy przeprowadziła kolejną, ostatnią w sezonie zimowym 2014 /2015, akcję „Jedź łośtrożnie”.

Ruch drogowy

 1. Uczniowie z Knyszyna i Krypna najlepsi w Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym

  Dzisiaj odbyły się powiatowe eliminacje „Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym”. W przeprowadzeniu rozgrywek pomiędzy uczniami z podstawówek i gimnazjów pomagali monieccy policjanci ruchu drogowego.

 2. Monieccy policjanci zatrzymali skradzione auto, zanim właściciel zgłosił jego kradzież

  W nocy z poniedziałku na wtorek skradziono w Białymstoku hondę civic. Jej właściciel zorientował się we wtorek rano, że pojazdu nie ma i poszedł na Policję zgłosić stratę. W chwili, gdy składał zawiadomienie, policjanci z monieckiej drogówki zatrzymali niedaleko Knyszyna 28–latka kierującego skradzioną hondą.

 3. „Nie bądź lwem kiedy zbliżasz się do zebry” – działania monieckiej drogówki

  Od sierpnia trwa trzecia odsłona kampanii „Kochasz? Powiedz STOP Wariatom Drogowym”. Skierowana jest do osób najbliższych kierowcom, które mogą wpłynąć na ich zachowania podczas jazdy. Cel nieustannie ten sam - poprawa bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Kampanię wspólnie organizują Policja i Fundacja PZU. Nagrodą za wymyślenie najciekawszych haseł było drukowanie ich na niebieskim sercu, które jest symbolem tej kampanii.

 4. Kolizja z łosiem

  W okresie jesiennym i wiosennym dzikie zwierzęta zwiększają swoją aktywność, co skutkuje ich częstym przemieszczaniem. W tym też czasie dochodzi do największej liczby kolizji z udziałem zwierząt.

 5. Jedź ŁOŚtrożnie

 6. Kategorie praw jazdy i warunki ich uzyskania