KPP Mońki

Aktualności

Polecamy

 1. Policjant ma prawo

  Do zadań Policji należy czuwanie nad bezpieczeństwem i porządkiem ruchu na drogach, kierowanie ruchem i jego kontrolowanie. Kontrolę drogową mogą przeprowadzać nie tylko policjanci ruchu drogowego, lecz także inni funkcjonariusze np. pionu kryminalnego.

 2. „Bezpieczny przejazd – zatrzymaj się i żyj”

  Moniecka Policja włączyła się w rozpoczętą na początku lutego kampanię „Bezpieczny przejazd – zatrzymaj się i żyj”. Jeszcze w tym miesiącu zostaną zorganizowane wspólne działania ze Służbą Ochrony Kolei, których celem będą kontrole przestrzegania przepisów porządkowych na obszarze kolejowym, w pociągach i innych pojazdach kolejowych.

 3. Monieccy funkcjonariusze charytatywnie popłynęli dla Darka

  Monieccy policjanci w ostatni piątek wzięli udział w mini maratonie pływackim zorganizowanym przez Dyrektora Pływalni, Fundację na rzecz rozwoju powiatu monieckiego oraz Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej. Celem akcji było zebranie pieniędzy dla chorego na białaczkę mieszkańca Moniek.

 4. Policjanci na spotkaniu z podopiecznym Ośrodka Stowarzyszenia Pomocy Bliźniemu „Purmia”

  Dziś, niemal w rok po otwarciu, policjanci odwiedzili mieszkańców ośrodka prowadzonego przez Stowarzyszenie Pomocy Bliźniemu „Purmia”.

 5. Moniecka Policja Apeluje!

  W związku z pojawiającymi się włamaniami i kradzieżami do domów jednorodzinnych w Mońkach Policja apeluje.

 6. Odprawa roczna monieckiej Policji

  Dzisiaj o godz. 12.00 w świetlicy Komendy Powiatowej Policji w Mońkach, odbyła się roczna odprawa, która podsumowała wyniki pracy monieckiej Policji za rok 2014. W odprawie uczestniczył Zastępca Podlaskiego Komendanta Wojewódzkiego Policji inspektor Krzysztof Lewicki. Wśród zaproszonych gości obecni byli przedstawiciele władz samorządowych, a także wymiaru sprawiedliwości.

Ruch drogowy