KPP Mońki

Aktualności

Blok KWP

Polecamy

 1. Zebraliśmy 67 litrów krwi dla Patrycji!

  Monieccy policjanci i strażacy serdecznie dziękują wszystkim osobom, które zdecydowały się pomóc nastolatce z wypadku na torze gokartowym w Augustowie i oddali swoją krew. Łącznie zebraliśmy 67 litrów krwi dla Patrycji.

 2. Obchody Święta Policji w Mońkach z udziałem Wiceministra Spraw Wewnętrznych i Administracji

 3. Święto Policji 2016

  Komendant Powiatowy Policji w Mońkach, policjanci i pracownicy Policji zapraszają na uroczyste obchody 97. rocznicy powstania polskiej policji.

 4. Policjanci i strażacy oddawali krew dla Patrycji

  W ubiegłą niedzielę policjanci i strażacy z Moniek włączyli się w akcję oddawania krwi dla Patrycji, która 8 lipca uległa wypadkowi na torze gokardowym w Augustowie.

 5. Policjanci i strażacy z Moniek oddają krew Patrycji

  Funkcjonariusze KPP w Mońkach wspólnie ze strażakami naszego powiatu organizują honorową zbiórkę krwi dla 17-letniej Patrycji Malinowskiej, która 8 lipca tego roku uległa wypadkowi na torze gokardowym w Augustowie. Wszystkich chętnych, chcących pomóc nastolatce, zapraszamy w dniu 17 lipca do Goniądza, a w dniu 24 lipca do Moniek.

 6. II Powiatowa gra profilaktyczna – Misja: Profilaktyka

  Dążąc do nieprzerwanej edukacji i profilaktyki w zakresie bezpieczeństwa w czasie wakacji, w ramach działań Bezpieczne Wakacje, Wydział Prewencji Komendy Powiatowej Policji w Mońkach, chcąc wykorzystać okres wypoczynku dzieci i młodzieży w dniu dzisiejszym zorganizował grę profilaktyczną – Misja: Profilaktyka. Wykorzystując znaną od dawna wszystkim zabawę w podchody funkcjonariusze chcieli pokazać najmłodszym, że czas można spędzić pożytecznie.

Ruch drogowy

 1. Nietrzeźwi na drodze

  Trzech pijanych kierowców zatrzymali monieccy policjanci w miniony weekend. Rekordowy wynik to 2,66 promila alkoholu w organizmie. Teraz wszyscy za swoje nieodpowiedzialne zachowanie odpowiedzą przed sądem.

 2. Potrącenie rowerzystki w Mońkach

  Wczoraj w Mońkach na ulicy Sikorskiego doszło do potrącenia rowerzystki przez kierowcę cinquecento. 48-latka trafiła do szpitala. Mężczyzna za spowodowanie zagrożenia w ruchu drogowym został ukaranym mandatem karnym.

 3. Wypadek w gminie Mońki

  Wczoraj około godziny 7:00 w rejonie miejscowości Kolonia Kołodzież na drodze powiatowej doszło do wypadku drogowego, w wyniku którego kierująca audi trafiła do szpitala. Okoliczności i przyczyny tego zdarzenia wyjaśniają teraz policjanci z Moniek.

 4. „Bezpieczne Wakacje” i karta rowerowa

  Wakacje to nie tylko wypoczynek i zabawa. Jest to również okazja do zdobycia uprawnień do jeżdżenia rowerem. Dzisiaj monieccy funkcjonariusze ruchu drogowego spotkali się z uczniami klasy V ze Szkoły Podstawowej w Jasionówce, którzy przystąpili do egzaminu na kartę rowerową. Zbliżający się koniec roku szkolnego był także dobrą okazją, aby przypomnieć uczniom z Jasionówki i Gimnazjum w Mońkach o zagrożeniach czyhających podczas przerwy letniej.

 5. VII Edycja Powiatowego Konkursu „Bądźmy Bezpieczni”

  W dniu wczorajszym odbyła się VII Edycja Powiatowego konkursu „BĄDŹMY BEZPIECZNI”. Po zaciętej sportowej rywalizacji najlepszymi okazali się uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Goniądzu.

 6. Śmiertelny wypadek w gminie Jasionówka

  Na drodze powiatowej między Kalinówką Królewską, a Jasionóweczką doszło do tragicznego w skutkach wypadku, w którym zginęły dwie osoby. Okoliczności i przyczyny tego tragicznego zdarzenia szczegółowo wyjaśniają monieccy policjanci.