KPP Mońki

Aktualności

Polecamy

 1. Kolejne konsultacje w sprawie mapy bezpieczeństwa i porządku publicznego w Mońkach

  Dzisiaj w Sali Konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Mońkach odbyło się trzecie z cyklu spotkań poświęcone budowie „Mapy bezpieczeństwa i porządku publicznego”.

 2. Bezpieczne ferie z moniecką Policją

  Jak połączyć zabawę, wiedzę i profilaktykę? Odpowiedzi na to pytanie udzielali monieccy policjanci, którzy w miniony wtorek spotkali się z dziećmi w Knyszyńskim Ośrodku Kultury w Knyszynie i Szkole Podstawowej w Jaświłach spędzającymi ferie zimowe w miejscu zamieszkania.

 3. Konsultacje w sprawie mapy bezpieczeństwa i porządku publicznego w Goniądzu

  Wczoraj w sali Gminnego Ośrodka Kultury w Goniądzu odbyło się kolejne ze spotkań poświęcone, zapowiedzianej przez MSWiA, budowie „Mapy bezpieczeństwa i porządku publicznego”.

 4. Zapraszamy na konsultacje społeczne dot. „Map zagrożeń bezpieczeństwa".

  W dniu 1 lutego 2016 roku o godzinie 16:30, w świetlicy Spółdzielni Mieszkaniowej Własnościowo – Lokatorskiej w Mońkach odbędzie się pierwsze z cyklu spotkań poświęcone, zapowiedzianej przez MSWiA, budowie „Mapy bezpieczeństwa i porządku publicznego”.

 5. Działania „Pasy”

  Wczoraj moniecka drogówka przeprowadziła cykliczne działania „Pasy”, w wyniku których nałożyła 22 mandaty karne, z czego 16 za brak zapiętych pasów zarówno u kierowców, jak i pasażerów.

 6. Zatrzymany sprawca rozboju

  Monieccy kryminalni zatrzymali mieszkańca gminy Krypno podejrzewanego o to, że w miniony wtorek dokonał rozboju. Zaatakowany pokrzywdzony stracił rejestrator obrazu z samochodu. Zatrzymanemu grozi do 12 lat więzienia.

Ruch drogowy

 1. Noś odblaski

  Elementy odblaskowe są niezbędne dla bezpieczeństwa zarówno pieszych jak i innych użytkowników ruchu drogowego, dlatego w ramach działań „Niechronieni uczestnicy ruchu drogowego” monieccy mundurowi rozdawali elementy odblaskowe.

 2. Działania „Pasy”

  Wczoraj moniecka drogówka przeprowadziła cykliczne działania „Pasy”, w wyniku których nałożyła 22 mandaty karne, z czego 16 za brak zapiętych pasów zarówno u kierowców, jak i pasażerów.

 3. Bezpieczny weekend z moniecką drogówką

  Ferie zimowe to dla dzieci i młodzieży czas wypoczynku i zabawy. Jednak dla policjantów jest to okres wytężonej pracy, której głównym celem jest zadbanie o to, aby ta przerwa w nauce była bezpieczna. Dlatego też monieccy funkcjonariusze rozpoczęli działania „Bezpieczne Ferie 2016”.

 4. Wypadek w gminie Jasionówka

  Kierujący samochodem osobowym marki Renault Megane na pokrytej śniegiem jezdni zjechał na prawe pobocze, stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w przydrożne drzewo.

 5. Monieccy policjanci rozdają odblaski

  Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Mońkach w ramach działań „Niechronieni uczestnicy ruchu drogowego” rozdają elementy odblaskowe. W ten sposób chcą poprawić bezpieczeństwo pieszych , rowerzystów oraz kierowców.

 6. Monieccy policjanci w trosce o osoby narażone na wychłodzenie

  Funkcjonariusze monieckiej Policji apelują! Reagujmy wobec osób zagrożonych wychłodzeniem organizmu. Nie bądźmy obojętni, jeden telefon może uratować komuś życie.