KPP Mońki

Aktualności

Blok KWP

Polecamy

 1. BEZPIECZNE ZIMOWISKO – krok po kroku

  Ferie zimowe to dla dzieci i młodzieży wymarzony czas zabaw na śniegu i lodzie. Aby jednak przebiegły należy pamiętać o podstawowych zasadach bezpieczeństwa.

 2. Uroczyste rozpoczęcie ferii zimowych

  Nadeszła zima a razem z nią ferie zimowe oraz wypoczynek dzieci i młodzieży. Wzorem ubiegłych lat policjanci odwiedzają placówki szkolne i rozmawiają o bezpieczeństwie z najmłodszymi realizując program „Bezpieczne ferie”. Wczoraj odwiedzili Szkołę Podstawową nr 2 w Mońkach.

 3. Monieccy policjanci w trosce o bezpieczeństwo seniorów

  W związku z obchodami Dnia Babci i Dnia Dziadka funkcjonariusze monieckiej Policji spotkali się z seniorami w Przedszkolu Samorządowym w Mońkach.

 4. Miejsce kłusowania wskazane na KMZB. Mężczyźni podejrzani o kułsownictwo zatrzymani.

  Dzielnicowy wraz z funkcjonariuszami Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Mońkach zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o kułsownictwo. W miejscu wskazanym przez lokalnych mieszkańców na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa, funkcjonariusze zabezpieczyli ślady upolowanego zwierzęcia.

 5. Funkcjonariusze spotkali się z rodzicami

  Wczoraj monieccy funkcjonariusze wspólnie z pedagogiem z Poradni Pedagogiczno – Psychologicznej w Mońkach spotkali się z rodzicami uczniów Szkoły Muzycznej w Mońkach. Rozmawiali o uzależnieniach wśród młodych ale również ostrzegali przed oszustwami na wnuczka.

 6. Podsumowanie wyników pracy monieckiej Policji za 2017 rok

  Wczoraj w Komendzie Powiatowej Policji w Mońkach odbyła się odprawa roczna podsumowująca stan bezpieczeństwa na terenie powiatu monieckiego oraz efekty pracy funkcjonariuszy w minionym roku.

Ruch drogowy

 1. Podsumowanie wyników pracy monieckiej Policji za 2017 rok

  Wczoraj w Komendzie Powiatowej Policji w Mońkach odbyła się odprawa roczna podsumowująca stan bezpieczeństwa na terenie powiatu monieckiego oraz efekty pracy funkcjonariuszy w minionym roku.

 2. Zatrzymany pirat drogowy w związku ze zgłoszeniem na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa

  Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa działa i przynosi zamierzone efekty. Funkcjonariusze Referatu Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Mońkach w ramach weryfikacji zgłoszeń na mapie zagrożeń ujawnili kolejnego pirata drogowego.

 3. RUSZYŁA KAMPANIA „TWOJE ŚWIATŁA – TWOJE BEZPIECZEŃSTWO”

  Ogólnopolska kampania „Twoje światła – Twoje bezpieczeństwo” – rozpoczęta… Dziś w Zespole Szkół Mechanicznych w Białymstoku odbył się briefing poświęcony inauguracji tego przedsięwzięcia na terenie województwa podlaskiego, w którym udział wziął Zastępca Naczelnika Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku komisarz Dariusz Matynka. Inicjatywa ma przypomnieć kierowcom o konieczności poprawnego ustawienia samochodowych reflektorów. Bezpłatnie będzie można tę kwestię sprawdzić w wytypowanych punktach, a wszystko - z myślą o poprawie bezpieczeństwa wszystkich uczestników ruchu drogowego.

 4. Szukamy świadków śmiertelnego wypadku

  Monieccy policjanci szukają świadków śmiertelnego wypadku, do którego doszło na drodze wojewódzkiej 670, w rejonie miejscowości Dolistowo Stare. W wyniku tego zdarzenia zginęła 49- letnia kobieta i 52-letni mężczyzna.

 5. Światowy Dzień Pamięci o Ofiarach Wypadków Drogowych

  W najbliższą niedzielę obchodzony będzie Światowy Dzień Pamięci Ofiar Wypadków Drogowych. Dzień ten ma być wyrazem szacunku dla ofiar wypadków drogowych i wyrazem wsparcia dla ich rodzin.

 6. „Znicz 2017”- monieccy mundurowi dbają o bezpieczeństwo na drogach

  Od piątku trwa ogólnopolska akcja „Znicz 2017”. Każdego dnia, od wczesnych godzin rannych, monieccy policjanci dbają o bezpieczeństwo na drogach, aby każdy mógł bezpiecznie dojechać i wrócić z odwiedzin grobów swoich bliskich.

Praca w Policji