KPP Mońki

Aktualności

Blok KWP

Polecamy

 1. WSPÓLNE KONTROLE Z POWIATOWYM LEKARZEM WETERYNARII

  W miniony wtorek policjanci Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Mońkach wraz z Powiatowym Lekarzem Weterynarii kontrolowali pojazdy wykorzystywane do transportu żywych zwierząt.

 2. TRWA 12. EDYCJA KONKURSU „POLICJANT, KTÓRY MI POMÓGŁ”!

  Biuro Prewencji Komendy Głównej Policji uczestniczy w organizacji 12. edycji ogólnopolskiego konkursu „Policjant, który mi pomógł”, którego inicjatorem jest Ogólnopolskie Pogotowie dla Ofiar Przemocy w Rodzinie "Niebieska Linia" Instytutu Psychologii Zdrowia Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.

 3. KONKURS Z OKAZJI 100. ROCZNICY POWOŁANIA POLICJI PAŃSTWOWEJ

  Biuro Komunikacji Społecznej KGP wspólnie z Biurem Historii i Tradycji Policji KGP oraz Gabinetem Komendanta Głównego Policji organizuje Ogólnopolski Festiwal Form Teatralnych, Literackich, Filmowych i Malarskich „100 lat Policji”, w których udział wezmą wyłonieni na etapach wojewódzkich finaliści. Celem konkursu jest upowszechnienie i popularyzacja wiedzy o zadaniach, misji i etosie polskiej Policji, a także kształtowanie pozytywnych postaw niezbędnych w integracji społeczności policyjnej przez uczestnictwo w wydarzeniach o charakterze artystycznym.

 4. ZŁODZIEJ NA PLEBANII

  Włamał się na plebanię i ukradł pieniądze. Tego samego dnia został zatrzymany. 23- latek we wtorek usłyszał zarzuty. Teraz jego sprawą zajmie się sąd.

 5. ZATRZYMANY ZA NARKOTYKI

  Monieccy policjanci zatrzymali 17-latka, który posiadał przy sobie marihuanę. Teraz mieszkaniec powiatu monieckiego za swoje postępowanie odpowie przed sądem.

 6. NOWY ZASTĘPCA NACZELNIKA WYDZIAŁU PREWENCJI

  Wydział Prewencji Komendy Powiatowej Policji w Mońkach ma nowego Zastępcę Naczelnika. Od 1 marca 2019 roku obowiązki te pełni kom. Hubert Bogut. Obejmującemu stanowisko Naczelnikowi serdecznie gratulujemy i życzymy sukcesów w pracy zawodowej.

Ruch drogowy

 1. WSPÓLNE KONTROLE Z POWIATOWYM LEKARZEM WETERYNARII

  W miniony wtorek policjanci Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Mońkach wraz z Powiatowym Lekarzem Weterynarii kontrolowali pojazdy wykorzystywane do transportu żywych zwierząt.

 2. W Komendzie Powiatowej Policji w Mońkach powstał Wydział Ruchu Drogowego

  Wydział Ruchu Drogowego w Komendzie Powiatowej Policji w Mońkach został utworzony z dniem 1 marca 2019 roku i liczy 13 policjantów. Naczelnikiem nowopowstałej komórki został st. asp. Sławomir Dziekoński. Przez 15 lat służby w Policji związany był z moniecką jednostką.

 3. KOLEJNY PIRAT DROGOWY ZATRZYMANY PRZEZ MONIECKICH POLICJANTÓW

  Monieccy policjanci ruchu drogowego, ujawnili kolejnego kierowcę, który przekroczył dopuszczalną prędkość w obszarze zabudowanym o 51 km/h. 40-latek stracił prawo jazdy, a ponadto został ukarany mandatem karnym. Mundurowi apelują o ostrożną jazdę oraz dostosowanie prędkości do przepisów i warunków panujących na drodze.

 4. O 60 KM/H ZA SZYBKO - ZATRZYMANE PRAWO JAZDY

  Funkcjonariusze Referatu Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Mońkach w Knyszynie ujawnili wczoraj kolejnego pirata drogowego, który przekroczył dozwoloną prędkość o 60 km/h. Knyszyn, ulica Obozowa, to jedno z tych miejsc, gdzie często dochodzi do zdarzeń drogowych i które lokalni mieszkańcy wskazują na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa jako zagrożenie.

 5. UWAGA ŚLISKO NA DROGACH ! ZACHOWAJMY ROZWAGĘ I OSTROŻNOŚĆ ORAZ NOŚMY ODBLASKI !!

 6. Ferie zimowe rozpoczęte!

  Nadeszła zima a razem z nią ferie zimowe oraz wypoczynek dzieci i młodzieży. Wzorem ubiegłych lat policjanci odwiedzają placówki szkolne i rozmawiają o bezpieczeństwie z najmłodszymi realizując program „Feryjne Pogotowie Bezpieczeństwa”. W poniedziałek mundurowi wzięli udział w uroczystej inauguracji „Ferii 2019”. Wczoraj zaś zorganizowali dzieciom z Jaświł i Dolistowa pokaz ratownictwa na lodzie.