„Bezpieczne Wakacje” na obozach sportowych w Mońkach - Aktualności - KPP Mońki

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

„Bezpieczne Wakacje” na obozach sportowych w Mońkach

Monieccy policjanci wspólnie ze strażakami odwiedzili młodzież i dzieci uczestniczące w obozie sportowym w Internacie ZSOiZ w Mońkach. Funkcjonariusze przypomnieli uczestnikom spotkania o podstawowych zasadach bezpiecznego wypoczynku.

W środę policjanci z Moniek wspólnie ze strażakami PSP w Mońkach w ramach programu „Bezpieczne wakacje 2017”, spotkali się z dziećmi i młodzieżą z Malborka i Bielska Podlaskiego przebywającą na obozach sportowych w internacie Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Mońkach. Głównym celem spotkania było omówienie i przypomnienie podstawowych zasad bezpieczeństwa podczas letniego wypoczynku. Mundurowi skoncentrowali się na bezpieczeństwie nad wodą i pomocy przedmedycznej. Na zakończenie wizyty uczestnicy spotkania otrzymali gadżety profilaktyczne.

Spotkanie było doskonałą okazją do omówienia ogólnopolskiej kampanii „Kręci mnie bezpieczeństwo... nad wodą”, objętej honorowym patronatem Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji Pana Mariusza Błaszczaka.

Praca w Policji