MONIECCY POLICJANCI PODSUMOWALI EFEKTY PRACY W 2018 ROKU - Aktualności - KPP Mońki

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

MONIECCY POLICJANCI PODSUMOWALI EFEKTY PRACY W 2018 ROKU

Data publikacji 18.01.2019

W Komendzie Powiatowej Policji w Mońkach, odbyła się odprawa roczna podsumowująca stan bezpieczeństwa na terenie powiatu monieckiego oraz efekty pracy funkcjonariuszy w roku 2018.

W minioną środę  w Komendzie Powiatowej Policji w Mońkach,  odbyła się roczna odprawa służbowa. W spotkaniu,  poza policjantami i pracownikami komendy, uczestniczyli również  Prokurator Rejonowy w Grajewie Bogusław Dereszewski, Starosta Moniecki Błażej Buńkowski, Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Mońkach, Dyrektor Biebrzańskiego Parku Narodowego, Dyrektor SP ZOZ w Mońkach, przedstawiciel Nadleśnictwa Knyszyn a także Burmistrzowie i Wójtowie z powiatu monieckiego. Spotkanie rozpoczął Komendant Powiatowy Policji w Mońkach nadkomisarz Grzegorz Malinowski, który omówił stan bezpieczeństwa w powiecie oraz efekty pracy funkcjonariuszy pionu kryminalnego w roku 2018. Wyniki pracy Wydziału Prewencji za 2018 rok przedstawił I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Mońkach nadkomisarz Krzysztof Sylwester Kuligowski. Pan Komendant zaznaczył również, że od lat nie było tak dużego zaufania społeczeństwa do Policji jak obecnie. Podziękował samorządom za wsparcie i współpracę. Następnie głos zabrał Starosta moniecki Błażej Buńkowski, który zwrócił uwagę na specyfikę służby policjantów. 

Na koniec Komendant Powiatowy Policji w Mońkach podziękował monieckim policjantom w imieniu swoim oraz przekazał gratulacje i podziękowania za efekty pracy i poświęcenie od Komendanta Głównego Policji.