NARKOTYKI NA INTERWENCJI DOMOWEJ - Aktualności - KPP Mońki

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

NARKOTYKI NA INTERWENCJI DOMOWEJ

Data publikacji 22.05.2019

Monieccy policjanci w trakcie interwencji domowej ujawnili 0,5 grama amfetaminy. Środki odurzające zostały zabezpieczone, a 28 – latek został zatrzymany. Teraz mężczyzna za znęcanie się nad osobą najbliższą oraz posiadanie narkotyków odpowie przed sądem.

W poniedziałek dyżurny z monieckiej komendy otrzymał zgłoszenie o agresywnym mężczyźnie awanturującym się w domu. Na miejscu okazało się, że 28-letni awanturnik, to partner zgłaszającej. Policjanci podejmując decyzję o zatrzymaniu mężczyzny w związku z podejrzeniem stosowania przemocy domowej, sprawdzili 28-latka pod kątem posiadania niebezpiecznych przedmiotów. Okazało się, że w kieszeni bluzy posiadał zawiniątko z zawartością białego proszku o wadze 0,5 grama. Wstępne badanie narkotesterem wykazało, że jest to amfetamina. Mężczyzna został zatrzymany. 28-latek usłyszał zarzut posiadania środków odurzających oraz znęcania się nad osobą najbliższą. Teraz o jego dalszym losie zadecyduje sąd.

  • zdjęcie przedstawia zawiniątko z białą substancją oraz narkotester wskazujący wynik pozytywny - amfetamina. w prawym górnym rogu widnieje logo KPP Mońki
  • zdjęcie przedstawia zawiniątko z białą substancją. w prawym dolnym rogu widnieje logo KPP Mońki