„KRĘCI MNIE BEZPIECZEŃSTWO NAD WODĄ” Z MONIECKIMI POLICJANTAMI - Aktualności - KPP Mońki

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

„KRĘCI MNIE BEZPIECZEŃSTWO NAD WODĄ” Z MONIECKIMI POLICJANTAMI

Data publikacji 01.07.2019

Monieccy policjanci w minioną niedzielę uczestniczyli w Pikniku Integracyjnym OREW, gdzie promowali ogólnopolską akcję „Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą”. Mundurowi rozmawiali z dziećmi i dorosłymi o bezpiecznym wypoczynku nad wodą i w czasie wakacji.

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Mońkach uczestniczyli w niedzielnym  Pikniku Integracyjnym . Dużą atrakcją, głównie dla najmłodszych uczestników imprezy była prezentacja radiowozu oraz umundurowania wykorzystywanego do zabezpieczenia meczy. Mundurowi z monieckiego patrolu opowiadali, do czego służą poszczególne elementy wyposażenia munduru, a najmłodsi odpowiadali policjantom na pytania dotyczące zasad bezpieczeństwa nad wodą.

Takie plenerowe przedsięwzięcia wpisują się  w akcję informacyjno – edukacyjną pn. "Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą", która ma na celu zwiększenie bezpieczeństwa m.in. w czasie wakacji. 

  • Na zdjęciu widoczny jest radiowóz oraz grupa ludzi
  • Na zdjęciu widoczna jest policjantka ubierająca uczestniczkę pikniku w umundurowanie służące do zabezpieczenia meczu. Z lewej strony zdjęcia widoczny radiowóz i wóz straży pożarnej
  • na zdjęciu grupa ludzi oglądających radiowóz