PODZIĘKOWANIA DZIELNICOWEMU - Aktualności - KPP Mońki

Aktualności

PODZIĘKOWANIA DZIELNICOWEMU

Data publikacji 24.12.2020

Na ręce Komendanta Powiatowego Policji w Mońkach wpłynęło podziękowanie mieszkanki Moniek dzielnicowemu młodszemu aspirantowi Jakubowi Popławskiemu. Policjant pomógł kobiecie znaleźć mieszkanie zastępcze.

Na ręce Komendanta Powiatowego Policji w Mońkach wpłynęło podziękowanie mieszkanki Moniek, za skuteczne działanie dzielnicowego. Na początku grudnia, młodszy aspirant Jakub Popławski podczas odwiedzin osób narażonych na wychłodzenie organizmu zareagował na sytuację 50 latki, która przebywała w nieogrzanym domu, ponieważ miała uszkodzony piec. Dzielnicowy zawiózł ją do Powiatowego Centrum Pomocy w Rodzinie w Mońkach, gdzie otrzymała tymczasowy lokal.

Kobieta podziękowała wsparcie i pomoc. Pisemne wyrażenie wdzięczności jest zawsze miłą formą uznania każdemu policjantowi.

  • Podziękowania dzielnicowemu gminy Mońki:
„Radosnych, spokojnych i rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia oraz dużo szczęścia w Nowym Roku. Życzę całej ekipie „POLICJA” dużo zdrowia, szczęśliwego, jak i Nowego Roku, życzę również dla pana dzielnicowego Jakuba Popławskiego za trudny zwój dla mnie, ale bardzo dziękuję ślicznie i dla Komendanta.
  • młodszy aspirant Jakub Popławski