Nowy Komendant Powiatowy Policji w Mońkach - Aktualności - KPP Mońki

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Nowy Komendant Powiatowy Policji w Mońkach

Data publikacji 23.02.2018

Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Białymstoku podinspektor Jacek Tarnowski wręczył Panu komisarzowi Grzegorzowi Malinowskiemu rozkaz o powierzeniu obowiązków Komendanta Powiatowego Policji w Mońkach.

Dzisiaj w Komendzie Powiatowej Policji w Mońkach odbyła się uroczystość objęcia stanowiska przez nowego Komendanta Powiatowego Policji w Mońkach.  Komendant Wojewódzki Policji podinspektor Jacek Tarnowski wręczył komisarzowi Grzegorzowi Malinowskiemu rozkaz o powierzeniu obowiązków Komendanta Powiatowego Policji w Mońkach podkreślając, że jest on człowiekiem kompetentnym i zaangażowanym w służbę na rzecz bezpieczeństwa. Dzisiejsza uroczystość odbyła się w obecności zaproszonych gości, a także monieckich funkcjonariuszy oraz pracowników komendy.

Nowy Komendant Powiatowy Policji w Mońkach służbę pełni od 1994 roku. W jej trakcie pełnił funkcję Zastępcy Naczelnika Wydziału Kryminalnego w Komendzie Powiatowej Policji w Wysokiem Mazowieckiem. W 2008 roku został powołany na stanowisko Naczelnika Wydziału Kryminalnego w Komendzie Powiatowej Policji w Wysokiem Mazowieckiem.  Komisarz Grzegorz Malinowski posiada wykształcenie wyższe magisterskie. Ma 44 lata. Jest żonaty i ma trójkę dzieci. Interesuje się wędkarstwem.