Policjanci zabezpieczali przejazd motocyklistów - Aktualności - KPP Mońki

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci zabezpieczali przejazd motocyklistów

Data publikacji 16.04.2018

W minioną niedzielę „Moniecka Brać Motocyklowa” oficjalnie rozpoczęła sezon motocyklowy. Jak co roku rozpoczęcie sezonu motocyklowego zgromadziło wielu właścicieli i sympatyków dwóch kółek, dlatego policjanci monieckiej drogówki zabezpieczali trasę ich przejazdu. W kawalkadzie motocyklowej uczestniczyło blisko 40 jednośladów.

W minioną niedzielę policjanci z ruchu drogowego Komendy Powiatowej Policji w Mońkach zabezpieczali trasę przejazdu monieckiej grupy motocyklistów, która oficjalnie rozpoczęła sezon motocyklowy. Policjanci czuwając nad ich bezpieczeństwem zabezpieczali przejazd z Moniek do granic powiatu grajewskiego. W kawalkadzie uczestniczyło blisko 40 jednośladów.

Policjanci przypominają

Piękna pogoda nastraja do korzystania z jednośladów. Motocykliści, podobnie jak rowerzyści, mają dużo mniejsze szansę wyjścia cało z wypadków drogowych, niż osoba prowadząca samochód. Dlatego apelujemy do wszystkich uczestników ruchu o wzmożenie ostrożności na drogach. Przypominamy że rozwaga, wzajemne zrozumienie, tolerancja na drodze da gwarancję bezpiecznego dotarcia do celu podróży.